ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

رنگ های رستوران ابزاری برای شکل دادن به نحوه رفتار مشتریانتان

آشنایی با آداب غذا خوردن در رستوران
اگر تا به حال به رستوران های لوکس رفته باشید حتما می دانید که غذا خوردن در این رستوران ها آداب و رسوم خاص خود را دارند. رستوران های لاکچری چه در ایران و چه در کشورهای مختلف دنیا از اصولی بین المللی پیروی می کنند که اطلاع از آن ها ضروری است. ممکن است برخی از آداب غذا خوردن در رستوران از جمله نحوه قرار دادن قاشق و چنگال، دستمال سفره و … را بدانید، اما از برخی دیگر بی اطلاع باشید. امروز می خواهیم مهم ترین و ضروری
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
آیا نحوه صحیح رفتار با بیماران سرطانی را می‌دانید؟ سرطان یک بیماری جسمی حاد است که امروزه بسیاری از خانواده‌ها در حال مقابله با آن هستند. اکثر افراد هنگامی که از ابتلای یکی از عزیزانشان به سرطان آگاه می‌شوند، به شدت به هم می‌ریزند و نمی‌دانند که باید چگونه با او رفتار کنند. در این شرایط خود بیمار نیز تحت فشار روانی شدیدی قرار دارد و آسیب‌پذیری روانی او بالا می‌رود. این فشار روانی می‌تواند تا حد زیادی روند بهبودی بیماری را با اختلال مو
کفش دوزک پیر: یه رستورانی در این نزدیکی‌ها هست که سرویس دهی خیلی بدی داره. کیفیت خوراک‌هایی که سرو میکنه خیلی پایینه و مدیران و گارسون‌هاش هم با بی ادبی و گستاخی با مشتریاشون رفتار میکنن و در حقیقت هیچ ارزش و احترامی براشون قائل نیستن. مشتریان این رستوران بد، هر روز از دستش گلایه و شکایت میکنن و هر روز آرزو میکنن که ای کاش یه شهاب سنگ از آسمون به زمین بیاد و روی این رستوران بیفته و نابودش کنه.

ادامه مطلب
رستوران داری صنعتی پر مسئولیت است که تاثیر مستقیمی بر سلامتی مردم دارد. افراد زیادی وارد این حرفه می شوند ولی افراد کمی می توانند در این کسب و کار موفقیت کسب کنند و دوام بیاورند. برای آنکه بتوانید در این صنعت موفق شوید باید بتوانید اصول اولیه آن را مهیا سازید. راه اندازی رستوران بدون تجهیزات رستوران غیر ممکن است. بهترین آشپز ها و حتی بهترین گارسون ها نمی توانند بدون داشتن تجهیزات رستوران کارایی خوبی داشته باشند. لازم به ذکر است که تجهیزات رس
من درک نمى کنم چرا بعضى آقایون اینقدر تعجب میکنن از دیدن خانومى که اگر رستوران، کافه یا هرجاى دیگه اى میرند، خودش دوست داره هزینه ى خودش رو پرداخت کنه؟! خیلى قابل تشکر هست این احترامى که قائلن و سعى میکنن مودبانه رفتار کنن ولى اینکه وقتى یه خانوم خودش به اینکار اصرار داره و اونها جورى برخورد میکنند که انگار با این رفتار بهشون توهین شده و زیر بار نمیرن رو نمیتونم درک کنم!
رستوران نهنگ سفید کیش در جوار سواحل زیبای خلیج فارس واقع شده و چشم اندازی بی نظیر از آن را به نمایش می گذارد که گردشگران تور کیش با تماشای آن مسحور می شوند. در این رستوران باکیفیت انواع غذاهای ایرانی، دریایی و بین المللی توسط آشپزهایی ماهر طبخ می شود که طعمی لذیذ دارند. برخی از غذاهای دریایی که در رستوران نهنگ سفید سرو می شود و گردشگران تور کیش می توانند  آن ها را سفارش دهند عبارت اند از: قلیه ماهی، کوسه کباب و میگو پفکی. کوسه کباب یکی از ویژه
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
#ایده: 2
زمینه: #اینترنت
نوع فعالیت : #رستوران_اینترنتی
حتما خیلی ها از شما اسم برند زود فود به گوشتون خورده این بنگاه اقتصادیه اینترنتی کارشو به این صورت شروع کرد که ابتدا با بهترین رستوران ها و پرمشتری ترین رستوران ها ی هر منطقه . قرارداد بست به این شرط که رستوران ها بابت غذایی که از اونها : شرکت زود فود تهیه می کنه مثلا 1 تومان تخفیف قرار بده و شرکت هم بخشی از این تخفیف و خودش بر می داره بخشی از این تخفیف و به مردم می ده البته روزهای تعطیل معمولا
امروز با چنتا از دوستام ناهار رفتیم بیرون ، من کلا آدمی هستم که کم غذا میخورم و به ندرت پیش میاد که بتونم غذامو کامل بخورم ، خلاصه ظرف یک بار مصرف گرفتیم تا غذای باقی مونده رو با خودمون ببریم موقعی که می‌خواستیم از رستوران خارج بشیم دم در رستوران چشم های بچگانه ی گرسنه ای رو می دیدی که انگار میخواستن با نگاه کردن به غذا خوردن دیگران سیر بشن بیاید حواسمون به این چشم ها باشه وقتی میریم رستوران ، ما می تونیم غذامونو با اونا شریک بشیم.
چگونه در مسافرت ها بهترین و بد ترین رستوران را از هم تشخیص دهیم؟!
سعی کنید وارد رستوران هایی که مقابل آنها اتوبوس پارک کرده نشوید! یک قانون بین المللی بین راننده های اتوبوس و رستوران داران بین راهی وجود دارد که میگه: مسافر از شما… و غذا، سیگار رایگان برای راننده ها و شاگردان اتوبوس و همچنین شستشوی رایگان اتوبوس از ما ..
به عبارتی مسافران قربانی خدمات رایگانی که رستوران داران به راننده های اتوبوس می دهند، می شوند
ولی بی شک موقع سفر رستوران
اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار با زنان در این شرکت
کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنج‌شنبه در اعتراض به نحوه رفتار با زنان اعتصاب کردند و خواستار برخوردی جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.
نیویورک تایمز گزارشی چند روز پیش، درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید توسط یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار
یکی از بهترین شیوه ها برای شناخت فرد مشاهده‌ی اوست زمانی که با خانواده اش در تعامل است. نحوه ی برخورد فرد با اعضای خانواده و پدر و مادر، شاخصی از رفتار آینده‌ی او در یک ارتباط صمیمانه استنوع برخورد و رفتار فرد در خانواده،اطلاعات بسیار زیادی به ما می دهد، تا پیش بینی کنیم که بعد از ازدواج این فرد چگونه برخورد خواهد کرد.اگر فرد در ارتباط با خانواده صادق و راحت باشد ، احتمالاً بعد از هم به همین شیوه رفتار خواهد کرد و اگر فردی با اعضای خانواده ا
یه همکاری دارم که اونم زود رنج. اما از نظر وزنی نقشش پرر نگتر من. اون تحلیلگر و من برنامه نویس. مدتی که با من رفته توی قیافه  و من یکبار باش حرف زدم و گفت مشکلش اینه که من ادم پر حاشیه ای هستم و اون دوست نداه در این محیط کار کنه... در حالیکه خودش میدونست مشکل من فقط خشم و نحوه کنترل اونه و من حاشیه ساز نیستم...
چند ماه گذشته و من رفتار اشتباهی نداشتم و اون هنوز اونطوری با من رفتار میکنه و من به شدت ازرده میشم. نمیدونم چکار بکنم چون هر روز صبح میبینم و
رستوران لاکچری در ساحل غزه ساخته شده که خانواده های فلسطینی همزمان با فرارسیدن فصل گرما در آن حضور می یابند.
به گزارش مجله اینترنتی چفچفک ، همزمان با غروب آفتاب شمار زیادی از زنان و مردان فلسطینی ساکن غزه به همراه فرزندانشان در این رستوران حضور پیدا می کنند و ساعاتی را در آنجا می گذرانند. کودکان نیز با رفتن به ساحل دریا آبتنی می کنند.
کافه رستوران بلانش در شیراز
به گزارش شرکت ایده گستر فارس :
اگر بخواهیم به یکی از بهترین کافه رستوران های شیراز اشاره کنیمقطعا کافه رستوران بلانش در اول لیست میدرخشد از ویژگی های خوب این کافه می توانیم به میحطی دنج و مناسب که برای قرارهای دونفره و خانواده ها می باشد اشاره کنیم.همچنین می توانید انواع جشن اعم از تولد و میهمانی های کوچک را در زیبا ترین کافه رستوران شیراز برگذار نمایید.در این کافه میتوانید وعده هایی چون صبحانه، ناهار و شام با ت
نحوه‌ی رفتار با همسر دهن بین

با همسر دهن بین چه کنیم

معمولاً
هر انسانی در کنار ویژگی‌های مثبت،یکسری خصلت‌های شخصیتی منفی دارد که گاه
می‌تواند زندگی فرد را به‌شدت تحت تأثیر قرار دهد. یکی از نکات مهمی که
به‌راحتی، ارتباط هر فرد را در تعامل با همسر بحرانی می‌سازد،اهمیت دادن به
حرف دیگران است. این مشکل که در فرهنگ عامه به اسم دهن بینی شناخته می
شود، کنترل زندگی را از دست خارج می‌کند.
ادامه مطلب

نحوه رفتار با لجبازی کودکان
۱. برای ارتباط اولویت قائل شوید: کاری نکنید که کودک شما را در مقابل خود ببیند. بهیچوجه جز در مواقعی که واقعا خطر کودک را تهدید می‌کند، با زور چیزی را تحمیل نکنید. همواره این سوال را از خودتان بپرسید که آیا ارزش دارد ارتباط خود را با کودک به‌خاطر خوابیدن سر وقت و یا استفاده از گارشو و یا تذکر به کودک درباره رفتارش به‌خطر بیاندازم.
ادامه مطلب
 اسم های عجیب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها
باشگاه خبرنگاران:اسامی عجیب و غریب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها به مرحله ای رسیده که تا زمان خوردن آن متوجه نمی شوید چه چیزی سفارش داده اید.

در حالی که به تازگی و بعد از تلاش های فراوان، تحقیقات درباره تفاوت «موکا»، «اسپرسو»، «قهوه ترک» و «قهوه فرانسه» به پایان رسیده بود، با معضل جدیدی روبه رو شدم و آن «دمنوش دلبر»، «نوای سحرآمیز»، «باغ وحش شیشه ای»، «در انتظار گودو» و ... در منو های جدید بعض
باشگاه خبرنگاران:اسامی عجیب و غریب در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها به مرحله ای رسیده که تا زمان خوردن آن متوجه نمی شوید چه چیزی سفارش داده اید.

در حالی که به تازگی و بعد از تلاش های فراوان، تحقیقات درباره تفاوت «موکا»، «اسپرسو»، «قهوه ترک» و «قهوه فرانسه» به پایان رسیده بود، با معضل جدیدی روبه رو شدم و آن «دمنوش دلبر»، «نوای سحرآمیز»، «باغ وحش شیشه ای»، «در انتظار گودو» و ... در منو های جدید بعضی
به درس 2 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس سعی می کنیم با نحوه صرف فعل be در زبان انگلیسی آشنا شویم.
صرف کردن فعل یعنی چه؟
صرف کردن یک فعل یعنی ایجاد تغییرات در آن با توجه به خصوصیات دیگر
جمله. در زبان فارسی و بیشتر زبان های هندی-اروپایی افعال تنها با توجه به
فاعل جمله صرف می شوند. به مثال زیر توجه کنید:
من در رستوران غذا می خورم.
تو در رستوران غذا می خوری.
او در رستوران غذا می خورد.
ما در رستوران غذا می خوریم.
شما در ر
از تجهیزات ضروری آشپزخانه صنعتی، وسایل خرد کردن و رنده های برقی هستند. مشاور حرفه ای راه اندازی رستوران به شما نشان خواهد داد که کدام یک از وسایل برای آماده سازی آشپزخانه ی رستوران اهمیت دارند. و کدام یک از وسایل را نمی توانیم از لیست خریدمان حذف کنیم.

ادامه مطلب
طراحی و ساخت فست فود رابو
طراحی و اجرای فست فود رابو
دکوراسیون رستوران رابو , دیزاین داخلی فست فود رابو , معماری داخلی رستوران و طراحی آشپزخانه صنعتی فست فود رابو ، ساخت فست فود رابو
RABO Fast food Construction
تهران _ خیابان پیروزی _ صد دستگاه _ پلاک 458 _
کارفرما جناب آقای دکتر بهوار

در حالی که به تازگی و بعد از تلاش های فراوان، تحقیقات درباره تفاوت «موکا»، «اسپرسو»، «قهوه ترک» و «قهوه فرانسه» به پایان رسیده بود، با معضل جدیدی روبه رو شدم و آن «دمنوش دلبر»، «نوای سحرآمیز»، «باغ وحش شیشه ای»، «در انتظار گودو» و ... در منو های جدید بعضی
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
رستوران های ایرانی
غذاخوری‌ها از دیدگاه نوع مشتریان، بهای خوراک‌ها و کیفیت خدمات ارائه شده، اغلب به دو دسته بخش می‌شوند، دستهٔ نخست، غذاخوری‌های بی‌تکلف و ارزان‌قیمت‌اند که بیشتر مشتریانشان از باشندگان همان محل هستند یا در همان محدوده کار می‌کنند. در این‌گونه غذاخوری‌ها، میهمانان مقید به رعایت آداب و رسوم ویژه‌ای نیستند و بیشتر با لباس‌های معمولی و غیررسمی در غذاخوری حاضر می‌شوند. دستهٔ دوم غذاخوری‌های گران‌قیمت هستند. در این
تبلیغات در فضای مجازی به خصوص تبلیغات اینستاگرام, یکی از روش های بازاریابی نوین و جدید برای افزایش فروش رستوران است. اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر ماهانه یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات رایگان است,  که می‌تواند اثر قابل توجهی بر فروش رستوران و افزایش مشتری رستوران داشته باشد. اکثر رستوران ها و فست فود ها یا کیترینگ ها در ایسنتاگرام صفحه مخصوص به خود را دارند.  اما نمی‌توانند از صفحه رستوران خود به اندازه کافی بهره ببرند. در این م
 امام رضا علیه السلام  فرمود تواضع اینستکه  بمردم دهی آنچه را میخواهی  بتو دهند  با آنها چنان  رفتار کنی که میخواهی بما تو رفتار کنند      در حدیثدیگر گوید بحصرت حد تواصع  که چون بنده  آنرا متواضع  است چیست فرمود تواصع را درجایی برخی از آنها اینستکه انسان  قدر خود را بشناسد  وبا دلی سالم خودرا جایگاه خویش  نشاند  ودوست نداشته که بسوی کسی رود مگر جنانچه   بسویش  آیند با مردم چنانند او رفتار کنند  رفتار کند  اگر بدی ببیند  آنرا بانیکی بگو 

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
زمانی که شما وارد یک رستوران می‌شوید، اولین حسی که شروع به فعالیت می‌کند، حس بینایی است. و رنگ های به کار رفته در رستوران  توجه شما را به خود جلب می‌کند. بنابراین یک رستوران دار موفق به انتخاب رنگ ها در رستوران دقت می‌کند. اکنون که می‌دانید، رنگها چه تاثیری روی مشتریان شما خواهند گذاشت، باید بدانید که کدام رنگ ها یهتر است با هم ترکیب شوند و چگونه می توانید یک رنگ بندی دلپذیر بسازید. در راه اندازی رستوران به ترکیب رنگ ها دقت کنید.

برای خو
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
رستوران ایرانی زیادی در سراسر دنیا افتتاح شده است. رستوران هایی که در آن، طعم دلچسب و خوشمزه غذاهای اصیل به مردم معرفی می‌شود. اکثر ایرانی‌هایی که از ایران خارج شده اند، برای کسب درآمد، اقدام به راه اندازی رستوران کرده اند. و در آن غذاهای اصیل ایرانی را برای مردم سرو می‌کنند. و تفریبا همه آن ها موفق شده اند.
 Guy Fieri یک تیستر معروف آمریکایی
Guy Fieri یک تیستر معروف آمریکایی است، که از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردار است. در سال 2006 ، گای فیری اولین
درست
است که راب مثل یک مدیر راه می رفت اما از آنجا که کارش را به خوبی نمی
شناخت و به کار اشراف کامل نداشت نمی توانست کار خود را درست انجام دهد و
با وجود این که ظاهر مناسبی داشت نتوانست در این کار دوام بیاورد و در
نتیجه من مافوق او شدم.
آنها نمی توانستند راب را اخراج کنند چون
انتخاب خودشان بود و در نتیجه کسی را می خواستند که بر کارهای او نظارت کند
و اشتباهات او را به سرعت اصلاح کند.
راب به نهایت بی کفایتی رسیده بود و سال ها در همان وضعیت مانده ب
وقتی سه دوست دانشگاهی نتوانستند غذایی سالم و با قیمت مناسب در محله‌شان در شهر واشنگتن بخرند، تصمیم گرفتند که مشکلشان را با راه انداختن رستوران خودشان حل کنند. ۱۳ سال از آن زمان گذشته و حالا رستوران‌ زنجیره‌ای “سوییت‌گرین” دست‌کم یک میلیارد دلار ارزش دارد.
ادامه مطلب
وقتی سه دوست دانشگاهی نتوانستند غذایی سالم و با قیمت مناسب در محله‌شان در شهر واشنگتن بخرند، تصمیم گرفتند که مشکلشان را با راه انداختن رستوران خودشان حل کنند. ۱۳ سال از آن زمان گذشته و حالا رستوران‌ زنجیره‌ای “سوییت‌گرین” دست‌کم یک میلیارد دلار ارزش دارد.
ادامه مطلب
دکوراسیون داخلی رستوران مدرن
در دکوراسیون داخلی رستوران باید عواملی را که به بهتر شدم فضای رستوران مدرن و یا فضای رستوران سنتی شما کمک می کند در نظر گرفت.یکی از نکات توجه مهم برای هر رستوران، جدید یا موجود، سیستم گرمایش و سرمایش است. آشپزخانه های رستوران بسیاری از گرما و بوی و سیگار را بوجود می آورند. اطمینان حاصل کنید که محدوده تجاری شما دارای تهویه مناسب با نوع مناسب هود و طرفداران است.
از آنجا که طراحی داخلی رستوران ایرانی در رستوران ه
در این دنیا هر کاری که انجام دهی عکس العملی دارد .پس سعی کنیم که عمل هایمان را به خوبی انجام دهیم . یعنی کار هایمان را با خوبی به سرانجام برسانیم  که در جوابش رفتار خوبی بگیریم ولی اگر کاری را با بدی به سرانجام برسانیم یعنی با کسی بد رفتار کنیم در جوابش رفتار بدی هم خواهیم گرفت.
پس سعی کنیم در این دنیا با همه رفتار خوبی داشته باشیم.
چند سال پیش بود؟شش؟هفت؟
گمونم شش سال...
شب بود.با دوتا از دوستام توی اتوبوس بودیم .با کاروان رفته بودیم مشهد.توی راه برگشت یه رستوران بین راهی نگه داشته بودن.همونموقع بهمون گفتن که شام امشب با خودتونه.غممون گرفت.وسط این بیابون جز این رستوران درب و داغون و سوپرمارکت کوچیک بغلش که چیزی نیست.پیاده شدیم نماز خوندیم و نشستیم پشت میزاى رستوران.گرسنه بودیم.تصمیم گرفتیم بندری سفارش بدیم.ساندویچ ها رو کاغذ پیچ شده تحویل گرفتیم و برگشتیم تو اتوبوس جا
برای موفقیت در یک رستوران شما باید از بهترین تجهیزات استفاده نمایید تجهیزات رستوران سنتی تمامی قطعات بزرگ و کوچک رستوران که شما برای تولید محصولات غذایی در آشپزخانه خود استفاده کنید، را شامل می شود. تجهیزات رستوران سنتی وسایل مختلفی را شامل می شود که همین وسایل و تجهیزات رستوران باعث میشود تا شما برای آشپزی و پذیرایی کردن از مهمانان خود، آمادگی کامل را داشته باشید.

لوازم راه اندازی آشپزخانه رستوران
بخشی از سرمایه شما برای خرید تجهیزا
غذاخوری‌ها از دیدگاه نوع مشتریان، بهای خوراک‌ها و کیفیت خدمات ارائه شده، اغلب به دو دسته بخش می‌شوند، دستهٔ نخست، غذاخوری‌های بی‌تکلف و ارزان‌قیمت‌اند که بیشتر مشتریانشان از باشندگان همان محل هستند یا در همان محدوده کار می‌کنند. در این‌گونه غذاخوری‌ها، میهمانان مقید به رعایت آداب و رسوم ویژه‌ای نیستند و بیشتر با لباس‌های معمولی و غیررسمی در غذاخوری حاضر می‌شوند. دستهٔ دوم غذاخوری‌های گران‌قیمت هستند. در این‌گونه غذاخوری‌ها،
با جگرگوشه در رستوران نشسته بودیم و یکی از این کلاه‌های دست ساز مرسوم رستوران‌ها را گذاشته بود و دلبری می‌کرد، میز کنار ما چند نفر نشسته بودند از آسیای شرقی و بعد از چند تا گوگولی مگولی گفتن به زبان خودشان :دی یکی‌شان پرسید که ما اهل کجاییم؟ و بعد از شنیدن جواب، مکثی کوتاه کرد و شروع کرد به تکرار یه کلمه‌ای که نمی‌فهمیدم چیه :-| و وسطش هی می‌گفت ایران؟ و همون کلمه :-|
آخرش ناامید شد، گفت how are you و من تازه دستگیرم شد که داره تلاش می‌کنه بگه "چ
تا %30 تخفیف در فودپارتی اسنپ فود
در فودپارتی اسنپ فود ، بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %30 تخفیف رستوران‌های اسنپ فود بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است تعداد غذاهای رستوران‌ها محدود است. ساعت شروع کمپین فودپارتی هر روز ساعت 12 می‌باشد. همچنین برای دریافت تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکشن اسنپ فود را دریافت نمایید. امکان استفاده از کد تخفیف یا طرح تخفیفی دیگر در فودپارتی وجود ندارد. برای ورود به وبسایت اسنپ‌ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید
طرح لایه باز منو فست فود (PSD)

این طرح لایه باز طراحی شده برای یک فست فود (Fast Food) !   در ابعاد یک کاغذ A5   آماده برای ویرایش و چاپ   پس از خرید میتوانید این طراحی را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید !   حجم فایل فشرده 6 مگابایت است ک بعد از استخراج (اکسترکت) 38 مگابایت میشود .   بعد از خرید نیاز به راهنمایی ، پشتیبانی و ... داشتید بنده پاسخگو هستم .   (این طرح توسط خودم طراحی شده و در سطح اینترنت نظیر این نمونه وجود ندارد.) در صورت سفارش طر
شب گذشته در دیدار شاعران: در شعرهایتان از زیباییهای رفتار ملت ایران تمجید کنید. رفتار ملت ما در قضیه سیل شمال و جنوب بسیار زیبا بود. آنها که مطلع هستند میدانند که چه شکوه و حماسه زیبایی مردم آفریدند. وقتی اینها را در شعر می آورید، شعر شما میشود پرچم هویت.
شرکت
سازه چادری غشا  09380039391 حقانیمجری وطراح سقف رستوران - سقف
کافی شاپ - سقف باغ تالار - سقف تالار - انواع سقف چادری - سایبان ورزشی - سایبان استادیوم
- سایبان جایگاه تماشاچیان - سایبان زمین تنیس - سایبان استخر - سایبان پیاده رو -
سایبان پارکینگ خودرو - پارکینگ پایانه اتوبوسرانی - پارکینگ سواری - آلاچیق پارچه
ای - آلاچیق پارک - آلاچیق رستوران - آلاچیق کافی شاپ - آلاچیق باغ می باشد.جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.mehler.irمراجعه نمایید.
برای راه اندازی رستوران همیشه باید به برخی نکات زیر ساختی توجه نمایید، تا در هدف گذاری خود موفق عمل نمایید، تجهیزات و لوازمی که برای راه اندازی یک رستوران بسیار حائز اهمیت می باشد، شامل مواردی مانند: تجهیزات آماده سازی غذا ، تجهیزات سرو غذا ، تجهیزات سلف سرویس و تجهیزات نظافتی آشپزخانه است که در تهیه هر یک از آنها باید کاملا هدفمند و با برنامه ریزی عمل نمایئد.
راه اندازی رستوران
قبل از هر چیزی انتخاب و جانمای رستوران شما مهمترین نکته راه ان
شرکت
سازه چادری غشا  09380039391 حقانیمجری وطراح سقف رستوران - سقف
کافی شاپ - سقف باغ تالار - سقف تالار - انواع سقف چادری - سایبان ورزشی - سایبان استادیوم
- سایبان جایگاه تماشاچیان - سایبان زمین تنیس - سایبان استخر - سایبان پیاده رو -
سایبان پارکینگ خودرو - پارکینگ پایانه اتوبوسرانی - پارکینگ سواری - آلاچیق پارچه
ای - آلاچیق پارک - آلاچیق رستوران - آلاچیق کافی شاپ - آلاچیق باغ می باشد.جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.mehler.irمراجعه نمایید.
ادامه مطلب
اینستاگرام در حال کار بر روی قوانین جدید برای حذف حساب‌های کاربری کاربران است.
این قوانین که به زودی اجرا می‌شوند، نحوه عملکرد اینستاگرام برای تشخیص و حذف حساب‌های نامناسب را تغییر می‌دهد.
در حال حاضر، نحوه برخورد اینستاگرام با متخلفان بدینگونه است که قبل از حذف حسابشان، یک درصد معین از تخلفات را مجاز می‌‌کند و اگر کاربر از آن درصد پیشروی کند، حسابش حذف می‌شود.
طبق گفته اینستاگرام، این روش برای کسانی که زیاد پست می‌گذارند با ملایمت ر
استانبول، پایتخت فرهنگی و یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه است که در میان گردشگران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است. استانبول مساجد، موزه، حمام های ترکی، بازارهای سنتی و بناهای تاریخی بسیاری دارد که سبب می شوند تا گردشگران از سراسر دنیا با خرید تور استانبول برای بازدید از این جاذبه ها خودشان را به این شهر زیبا برسانند، اما از دلایل دیگر سفر به ترکیه می توان غذاهای لذیذ و خوشمزه ترکی را نام برد که در رستوران های استانبول با بهترین کیفیت
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
در این دنیا هر کاری که انجام دهی عکس العملی دارد .پس سعی کنیم که عمل هایمان را به خوبی انجام دهیم . یعنی کار هایمان را با خوبی به سرانجام برسانیم  که در جوابش رفتار خوبی بگیریم ولی اگر کاری را با بدی به سرانجام برسانیم یعنی با کسی بد رفتار کنیم در جوابش رفتار بدی هم خواهیم گرفت.
پس سعی کنیم در این دنیا با همه رفتار خوبی داشته باشیم.
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم
هنوز باورم نمی شه که اون همون "ن" قبلیه.خیلی فرق کرده.یعنی یک سال رفتن به دانشگاه این قدر روش تاثیر گذاشته؟وقتی یادم میاد که قبلا دوست صمیمی بودیم باورم نمی شه.باورم نمی شه همون "ن" دوست داشتنی باشه.چی شد که این طوری شد؟چی شد؟بر خلاف "ن" ، "س" هنوز همون "س" قبلیه.تازه "س" دوست داشتنی تر هم شده.
رفتار.....رفتار انسان ها خیلی مهمه.خیلی مهم.مراقب رفتارمون باشیم.
ایشان در این برنامه عنوان کردند :
در اصلاح و  تغییر رفتار از عواملی همچون حذف عامل ناخوشایند و ارائه ی محرک و یا عامل خوشایند میتوان استفاده کرد
 تقویت  مثبت رفتار از طریق مناسب ؛ از نظر فیزیولوژی تاثیر بر کرتکس مغز میگذارد و ترشح هورمون دوپامین از طریق هیپوتالاموس بر رفتار اثر خواهد گذاشت و باعث احساس رضایتمندی و آرامش و احساس خوشایند در انسانها میشود
خیلی از والدین ابراز میکنند علی رغم در اختیار قرار دادن  همه ی امکاناتی که در اختیار فرز
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم
در این مطلب نحوه تقسیم و تفکیک سلول ها و رشته های متنی را با استفاده از فرمول ها و ابزارهای اکسل توضیح میدهد. شما در این مطلب نحوه جداسازی متن را با استفاده از کاما، فاصله یا هر جداکننده دیگری و همچنین نحوه تقسیم یک رشته را به متن و عدد فراخواهید گرفت.
ادامه مطلب
استانبول، پایتخت فرهنگی و یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه است که در میان گردشگران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است. استانبول مساجد، موزه، حمام های ترکی، بازارهای سنتی و بناهای تاریخی بسیاری دارد که سبب می شوند تا گردشگران از سراسر دنیا با خرید تور استانبول برای بازدید از این جاذبه ها خودشان را به این شهر زیبا برسانند، اما از دلایل دیگر سفر به ترکیه می توان غذاهای لذیذ و خوشمزه ترکی را نام برد که در رستوران های استانبول با بهترین کیفیت
عیسی بن عبدالله قمی گوید شنیدم از حضرت  صادق ع که می فرمود سه دسته اند که دعایشانباجابت رسد یکی آنکس که بح ج  رود پس بپاید بیایید که چگونه در باز م اندگانش بجای او رفتار کنید دیگر جهاد کننده در راه خدا پس بیایید چگونه در باز ما ند گانش در غیاب او رفتار کنید سوم بیمار و  مر  یص  پس اورابخشم در نیاورید و دلتنگی نکنید مبادا بشما نفرین کند 

حق پدر و مادر
⬅️ برگرفته از کتاب حسنات و سیئات نوشته استاد حسین انصاریان
✍️ از رسول خدا(صلی اللّٰه علیه و آله و سلم) درباره حق پدر و مادر بر فرزندان سوال شد، در جواب فرمود: «هُما جَنّتک و نارُک؛ پدر و مادر بهشت و جهنم تو هستند.»  
✍️ نوع رفتار با پدر و مادر در سرنوشت انسان نقش تعیین کننده‌ای دارد. خوش رفتاری با آن‌ها سعادت دنیا و آخرت و بد‌رفتاری با آن‌ها شقاوت دنیا و آخرت را به دنبال دارد. رضایت خداوند در گرو رضایت پدر و مادر و خشم و غضب
در واقع خلاصه این مطلب می خواهم بگویم که دوستان گیاهخوار پیدا کردن رستوران گیاهی در سفر سخت نیست و تمامی دوستان عزیز شما نیز می توانید به راحتی با داشتن یک عدد گوشی موبایل + اینترنت رومینگ و گوگل مپ هر جای استانبول که می خواهید را خودتان بروید.

شاید پر بیراه نباشد اگر بگوییم حداقل یک سوم لذت سفر کردن این است که غذاهای محلی آن شهر را امتحان کنیم و از غذا خوردن در کافه ها و محل های دنج با خانواده خود لذت ببریم. البته اگر شما نیز مانند من گیاهخ
برای ادامه توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید.
سلام، دوستان تغییر هدر وبلاگ برای اکثر قالب های بیان بلاگ یکی هست و از یه قانون پیروی میکنه، من سعی میکنم یه آموزش کلی راجب نحوه تغییر هدر بدم، و در آخر یه قالب رو با هم هدرش رو عوض میکنیم
و در آخر یک ویدئو از نحوه عوض کردن هدر های تمام صفحه براتون قرار دادم:)
،اگر مشکلی پیش اومد میتونید سوالتون رو از قسمت نظرات بپرسید تا راهنماییتون کنم:) ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب

ادامه مطلب
فردا صبح، اولین تجربه ی من به عنوان داور پایان نامه است
با خودم فکر می کردم
من الان در جایگاهی هستم که می توانم طرف را اذیت کنم و سر بدوانم(آدم وسوسه میشه راستش)
اما
همش به یاد می آورم اگر خدایی که علی کل شی قدیر است، با منی که عمری نافرمانی کرده ام همین گونه رفتار کند
اگر با همه بندگان خود این گونه رفتار کند
آیا یک لحظه می توان زندگی کرد؟
ای کاش در شرایطی که قدرت داریم، انصاف داشته باشیم

سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
تاثیر رفتار والدین بر بیش فعالی کودکان
سایتی در مورد استفاده کودکان از اینترنت
اطلاعاتی در مورد تعامل والدین با کودک بیش فعال
مزایا و معایب استفاده کودکان از اینترنت
تعامل والدین با کودکان چگونه است
اطلاعاتی در مورد مزایا و معایب استفاده کودکان از نت
سایتی در مورد رفتار والدین
آیا بچه ها از اینترنت استفاده کنند
سایتی در مورد 
رستورانها مختلف لوکس و ارزان با انواع غذاهای دریایی،بین الملی، محلی، گیاهی و... در کشور ترکیه وجود دارد که با منوی متنوع و سرو غذاهای لذیذ و خوشمزه از مسافران خود پذیرایی می کند. همراه با آژانس گردشگری مهرپرواز با چند رستوان مشهور آشنا شوید.
رستوران استیک اند بار مارماریس
رستوران استیک اند بار (Steak & Bar) به گفته خیلی ها جواهری است ارزشمند که نادیده گرفته می شود . به علت نزدیکی به ساحل , این رستوران دارای منظره فوق العاده ایست که مشتریان را محس
 لاکچری ترین رستوران اصفهان
رستوران سلف سرویس وی آی پی اصفهان یکی از رستوران های خوب اصفهان در مجموعه سیتی سنتر اصفهاناست . 
منوی این رستوران باز و شامل بیست مدل غذا ، انواع سالاد دسر نوشیدنی
است  ، که بدون محدودیت از همه ی خدمات می توان استفاده کرد .
کودکان زیر هفت سال رایگان ، بین هفت تا نه سال نیم بها و افراد مسن
بالای 85 سال نیم بها هستند. 
فضایی مناسب و دلنشین برای برگزاری مراسم و میهمانی و تولد و سالگرد
ازدواج است ،
تزیین میز موسیقی زند
نحوه اجرای دیوار سبزدیوار سبز از جمله فناوری هایی است که در سال های اخیر در ایران رواج پیدا کرده است. دیوار سبز اهمیت فراوانی هم از نظر زیست محیطی و هم از لحاظ زببایی بصری دارد. مهم ترین عاملی که در دیوار سبز به چشم می خورد نحوه اجرا و نگهداری از آن است که فاکتورهای فراوانی را در برمیگیرد. در ادامه به فاکتورهای نحوه اجرای دیوار سبز و نگهداری از آن و مراحل ساخت دیوار سبز می پردازیم.
رفتارها در علوم طبیعی، عموما در همه جای دنیا ثابت هستند؛ سیب را در هر کجای زمین و هر زمان رها کنید با شتابی معین به سوی زمین سقوط می‌کند.
 اما نمی‌توان چنین چیزی را در مورد انسان و تعاریف وابسته به آنها صادق دانست. رفتار انسان به واسطه ویژگی‌های وراثتی افراد و محیطی که در آن زندگی می‌کنند تعیین می‌شود.
ادامه مطلب
یکی از ویژگی های برجسته اخلاقی ت این باشه که:«چون تو اینطوری گفتی من فلان حرفو زدم ،تقصیر خودت بود،من کنش ندارم همش واکنش به رفتار خودته»
بعد یهو بری کبریایی بخونی:

فهمیدم آدم‌هایی که رفتارشان مشروط به رفتار طرف مقابل نیست، بلکه کنشی از بلوغ فکریشان است دوست‌داشتنی‌ترند و چه کم‌اند این افراد.http://kebriayi.blog.ir
هتل مرآت مشهد

یکی از هتل های چهار ستاره کیفیت عالی و لوکس مشهد می باشد که در سال
1398 به بهره برداری رسیده است و از هتل های تازه ساخت و با استانداردهای
بالای هتلی می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع
شده است و با توجه به امکانات فوق العاده ای که دارد , از این رو هتل مرآت
مشهد را می توان از جمله هتل مشهد
ایده آل به شمار آورد.

این هتل چهار ستاره شامل واحد های اتاق دو تخته , اتاق سه تخته , اتاق
چهار تخته و اتاق پنج تخته
*توهین ممنوع*
  سوره_اسراء آیه ۵۳
 وَ قُل لِعبادی یَقوُلوا الَّتی هِیَ اَحسَنُ اِنَّ الشَّیطانَ یَنزَغُ بَینَهُم اِنَّ الشَّیطانَ کانَ لِلانسانِ عَدُوّا مُبینا
و به بندگانم بگو سخنی گویند که نیکوتر است، چرا که شیطان(با سخنان ناموزون) میان آنان فتنه و فساد می‌کند. همانا شیطان همواره برای انسان، دشمنی آشکار بوده است.
 تفسیر_و_توضیح
این آیه روش برخورد و صحبت با مخالفان را بیان می‌کند. چرا که هر اندازه دین و منطق اسلام قوی باشد ولی رفتار صحیح
یکی از دغدغه های همه ی انسانها حضور در جمع های مختلف و نحوه صحبت کردن است .
اینکه چگونه بتوانیم در یک جمع بدرخشیم، خواه ناخواه به نحوه صحبت کردن ما و تک تک واژها و جملاتی بستگی دارد که ادا خواهیم کرد.
شاید در وهله اول حضور ما در جمع به نسبت ظاهر ما مورد قضاوت قرار گیرد، اما آنچه بعد از ترک ما در مجلس بیش از همه در اذهان نقش می بندد کلام و نحوه ی ادای کلام ماست .
از مهم ترین مهارت های صحبت کردن در جمع میتوان به موارد ذیل اشاره داشت .

ادامه مطل
غذاهای کشور ترکیه شباهت زیادی به غذاهای ایران دارد و عطر و طعم آن برای ما ایرانیا بسیار خوشایند است. گردشگری غذایی و خوردن غذاهای خوشمزه بخشی از لذت سفر است. همراه با آژانس گردشگری مهرپرواز، با تعدادی از رستورانهای ترکیه آشنا شوید.
رستوران اوستا کاظم کوش آداسی
رستوران اوستا کاظم با بیش از 60 سال سابقه و پذیرایی گرم و صمیمی یکی از بهترین رستوران های کوش آداسی محسوب می شود . تخصص رستوران اوستا کاظم , غذاهای دریایی است اما با این وجود در منوی اصل
Apache رایج ترین نرم افزار وب سرور است. آپاچی توسط بنیاد نرمافزار آپاچی توسعه یافته و نگهداری می شود، نرم افزار منبع باز رایگان است. این در 67٪ از همه وب سرورها در جهان اجرا می شود. این سریع، قابل اعتماد و امن است. با استفاده از افزونه ها و ماژول ها می توان آن را به شدت سفارشی کرد تا نیازهای بسیاری از محیط های مختلف را برآورده سازد. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس از آپاچی به عنوان نرم افزار وب سرور خود استفاده می کنند. با این حال، وردپرس می ت
رضایت مردم
(ارباب رجوع) در سازمان ها به عنوان یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی و
رشد و توسعه نظام اداری تلقی می گردد. مؤلفه هایی از قبیل دقت و صحت در
انجام امور ارباب رجوع، سرعت، کیفیت انجام امور، نحوه رفتار و برخورد با
گیرندگان خدمت، هزینه های انجام خدمت، شفافیت و اطلاع رسانی مناسب عواملی
هستند که در جلب رضایت مردم و نهایتاٌ افزایش اعتماد عمومی به عنوان یکی از
بزرگترین تکیه گاه برای نظام اداری نیز می باشد. (میرسپاسی،۱۳۷۹،ص۵۷)
در
سازمان
راه اندازی رستوران چه مراحلی دارد؟
نتایج مطالعات اقتصادی نشان می دهد 81% درصد کسب و کارهای کوچک در سه سال ابتدای راه اندازی تعطیل می شوند. رستوران ها اوضاع بهتری دارند و این عدد به 50% می رسد که 27% آن ها در سال اول تعطیل می شوند.
با برداشتن گام های اصولی، انجام تحقیقات بازار به روش علمی و دیگر نیازهای اساسی برای راه اندازی رستوران این ریسک به حداقل خواهد رسید.
در این مقاله راه انداز رستوران مجموعه شف یار مراحل اساسی راه اندازی رستوران را به شکل
پاورپوینت اساس زیست شناختی رفتار
دانلود پاورپوینت با موضوع اساس زیست شناختی رفتار، در قالب ppt و در 20 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: سیستم عصبی مرکزی: مغز: مخ، مخچه، ساقه مغز، بخش زیر قشری مخ: تفکر، تکلم، یادگیری و حافظه، سازمان دهی حرکات ارادی و تجزیه و تحلیل پیام ه
کافه رستوران روستیکا در زیباترین روف گاردن ایران
محیطی گرم و صمیمی با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در رستوران روستیکا
همراه با موسیقی زنده
جهت رزرو تماس حاصل فرمایید ☎️٠١١٥٤٦٠١٦٥٨
روف گاردن مرکز تجاری بین المللی پانوراما
@panorama.center
#panoramacenter
#روف_گاردن_پانوراما #روف_گاردن #بزرگترین_و_زیباترین_روف_گاردن_تمام_چوبی_ایران  #بام_سبز
#پانوراما #مرکز_تجاری_پانوراما #مرکز_تجاری_بین_المللی_پانوراما  #پانوراما_جلوه_ای_از_شکوه_پابرجا
#مرکز_خرید #فودکو
کافه رستوران روستیکا در زیباترین روف گاردن ایران
محیطی گرم و صمیمی با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در رستوران روستیکا
همراه با موسیقی زنده
جهت رزرو تماس حاصل فرمایید ☎️٠١١٥٤٦٠١٦٥٨
روف گاردن مرکز تجاری بین المللی پانوراما
@panorama.center
#panoramacenter
#روف_گاردن_پانوراما #روف_گاردن #بزرگترین_و_زیباترین_روف_گاردن_تمام_چوبی_ایران  #بام_سبز
#پانوراما #مرکز_تجاری_پانوراما #مرکز_تجاری_بین_المللی_پانوراما  #پانوراما_جلوه_ای_از_شکوه_پابرجا
#مرکز_خرید #فودکو
+من آدم کینه ای نبودم.همیشه سعی کردم ببخشم.هرچند هیچ وقت هم از یادم نمیره برخوردایی که با من شده بود رو.
و هیچ وقت هم عذرخواهی نکردند هیچ کدموشون که شاید امیدی ه بخشیده شدن باشه.
شب نوزدهم شب قدر موقع دعاهام به خدا گفتم نمیبخشم دختره رو .تهمت بزرگی بود خیلی بزرگ و سنگین
امشب هم میگم شب آخر هم میگم.همیشه میگم.
+ سه ماه پیش یه حرکت بچگانه انجام دادم و دوستمو ناراحت کردم.ولی ازش عذرخواهی کردم و دلایلم برای اون کار هم براش توضیح دادم.
ولی نخواست قبول
عدالت سازمانی
این رویکرد توصیفی بیشتر روی باورها و درک افراد از عدالت تاکید دارد و به اینکه چه چیزی واقعا عادلانه است کاری ندارد.بنابراین
زمانی که کارکنان احساس کنند رفتار ناعادلانه‌ای با آنان صورت گرفته،
رفتار شهروندی سازمانی، که منجر به اثربخشی، توانمند سازی و بقای سازمان
می‌گردد، کمتر مشاهده خواهد شد.تحقیق نشان داد که برقراری عدالت سازمانی تاثیر مستقیم در رفتار مثبت شهروندی خواهد داشت و بین عدالت سازمانی با ۴ متغیر از ۵ متغیر رفتا
کد تخفیف 10 درصدی خرید از قزوین فود با سقف 15هزار تومنتوجه کنید این کد علاوه بر تخفیف خود رستوران محاسبه میشه و شما سود می کنیدنحوه استفاده:ابتدا وارد سایت قزوین فود شده و ثبت نام کنید (جهت پیگیری بهتر سفارش)
https://qazvinfood.comبعد به منوی رستوران برید و غذای مد نظرو سفارش بدیدبعد تایید سفارش رو بزنیدوارد مرحله پیش پرداخت میشیددر قسمت "کد تخفیف" کد 278873 رو وارد کنید و حتما بعدش "اعمال تخفیف" رو بزنیدوگرنه تخفیف محاسبه نخواهد شد
بعد از اینکه تخفیف اعمال
ثبت برند رستوران 
ثبت برند در حوزه رستوران از عوامل مهم ایجاد رستوران های زنجیره ای و اعطای نمایندگی رستوران می باشد. اصولاً افراد اگر کیفیت و مزه غذا مورد تآییدشان باشد از خدمات ارائه شده در آن رستوران دوباره استفاده خواهند نمود.
ثبت برند رستوران علاوه بر جلوگیری از سو استفاده رقبا امکان حضور در رقابت میان شغلی لذات بخش و پرطرفدار را فراهم می نماید.
با ثبت برند رستوران ها و طرز تفکر آنها بیشتر آشنا شوید :
رستوارن “ملی ملو” در اسپانیا جای
سلام 
امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
اطلاعاتی در مورد ا کودکان بیش فعال
ا کودکان بیش فعال
سایتی در مورد کودکان
راهکار رفتار درست با کودک بیش فعال
نحوه رفتار درست
سایتی در مورد راهکار رفتار درست با کودک بیش فعال
اطلاعاتی در مورد  اختلال بیش فعالی
 اختلال بیش فعالی
سایتی در مورد ADHD
ADHD چیست 
اطلاعات مهم روانشناسی
حل مشکلات روانشناسی
موفق باشید .
عدالت سازمانی
این رویکرد توصیفی بیشتر روی باورها و درک افراد از عدالت تاکید دارد و به اینکه چه چیزی واقعا عادلانه است کاری ندارد.بنابراین
زمانی که کارکنان احساس کنند رفتار ناعادلانه‌ای با آنان صورت گرفته،
رفتار شهروندی سازمانی، که منجر به اثربخشی، توانمند سازی و بقای سازمان
می‌گردد، کمتر مشاهده خواهد شد.تحقیق نشان داد که برقراری عدالت سازمانی تاثیر مستقیم در رفتار مثبت شهروندی خواهد داشت و بین عدالت سازمانی با ۴ متغیر از ۵ متغیر رفتا
رفتار با کودکان و فرزندان چگونه باید باشد؟ سن تربیت کودک از چه زمانی شروع می شود؟ والدین به عنوان مهم ترین الگوهای تقلیدی کودکان، نقش مهمی در نحوه شکل گیری رفتار و تربیت فرزندان دارند. سرمشق قرار دادن والدین به عنوان الگوهای مثبت و سازنده، عامل اصلی در رشد و پیشرفت مناسب فرزندان است. در مقابل والدین با شیوه های ارتباطی نامناسب، احتمال مشکلات رفتاری و آسیب های روانی را در فرزندانشان بیشتر می کنند، عاملی که مانع از شکوفایی استعدادهای او می
 استخدام راننده 
ثبت نام :
موتور - سواری - وانت
از شهر های :
مشهد - تهران - شیراز - اصفحان - تبریز - کرج
برای ثبت نام :
نام و نام خانوادگی - شماره همراه - نام شهر - نام وسیله خود را به
09154015077
پیامک نمایید.
بعد از ثبت نام کامل در الوپیک از بیمه ، وام ، تخفیفات ، جوایز روزانه - هفتگی و... بهره مند خواهید شد.
برای سوال راجع به مشخصات و مدارک وسیله نقلیه خود ، از طریق شماره ذکر شده میتوانید بپرسید.
 , استخدام پیک موتوری , استخدام پیک موتوری اسنپ , استخدام پیک مو
واقعا نمیدونم با بعضی از آدما باید چیکار کرد و چجوری رفتار کرد!
وقتی ازت کاری میخوان واسش وقت تعیین میکنن که چه روزی بهم تحویل میدی و کی آماده میشه و...
گاهی پول قرض میگیرن و همون لحظه هم میخوان!
ولی موقع پرداخت هزینه ی انجام کار یا پرداخت قرضشون که میشه خودشونو میزنن به اون راه.. گاهی غیب میشن!
ولی از حالا عین خودشون رفتار میکنم..چی فکر کردن پیش خودشون!
خوش حساب باش تا بازم کارت راه بیفته...

اخلاق و رفتار حرفه ای در مدیریت سایت:
اخلاق حرفه ای در هر نوع مدیریتی می تواند به پیشرفت مجموعه تحت مدیریت کمک شایانی نماید به طور مثال با رفتار حرفه ای و بجا و اعمال آن در مجموعه به صورت سلسله وار آن را به زیرمجموعه های آن مدیریت منتقل و باعث رونق کسب و کار و یا آن سازمان خواهد شد
البته که این اخلاق حرفه ای در مدیریت سایت هم به همین شکل خواهد بود که این اخلاق حرفه ای جزء لاینفک احترام به حقوق شهروندی خواهد بود هر چند که خیلی از مدیران کشور عزیز
سلام :) روزتون بخیر ^^
انگار واقعا با صحبت کردنِ بدون عصبانیت و غرض و مرض میشه خیلی از مشکلات رو برطرف کرد
تو دعوا و دلخوریای بین همسرها معمولا هرکدوم از طرف قضیه طرف مقابل رو فقط مقصر میدونه
چرا یکبار برنمیگردیم و به رفتار خودمون نگاه نمیکنیم 
شاید رفتار همسرمون نتیجه رفتار خودمون باشه !
همسر من بارها گفته از زن عصبی و غرغرو بدش میاد ولی متاسفانه من از بعد زایمانم به شدت کم ظرفیت شدم 
یک روز فقط تلاش کردم آروم باشم جاهایی که میخواستم غر بزنم
با هم در فضای مجازی آشنا شده بودند.
پسر سر صحبت را باز کرد و از دختر خواست بیشتر خودش رو معرفی کنه. از قضا هردوی آونها همشهری بودن.
روزها از پی هم سپری شد و چه شبهایی که تا خود صبح با هم حرف میزدن و چت میکردن و روزا با چشای پف کرده به سراغ کارشون میرفتن و دوباره استراحت نکرده مدام سرشون تو گوشی بود که نکته لحظه ای از حال هم بی خبر باشن و دلتنگ هم بشن.
پسر دانشجو بود و دختر سرکار می رفت‌. 
دو هفته ای از دوستیشون میگذشت که پسر درخواست کرد که همو حضوری

دقّت کردید تو ایران همه یک طوری رفتار می کنند که سرشان کلاه رفته و چون این احساس را دارند پس فکر می کنند حق دارند و باید سر دیگران کلاه بگذارند !!
اصلا طرف یک طوری رفتار می کند که طلبکار هست و تاوان همه اتفّاقات زندگیش را می خواهد از شما بگیرد !!
تحقیق یادگیری فردی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 8حجم فایل: 59 کیلوبایت قیمت: 4800 تومان
توضیحات:تحقیق آماده رشته مدیریت با موضوع یادگیری فردی، در قالب فایل word و در حجم 8 صفحه.این
فایل شامل تحقیقی در زمینه «یادگیری فردی» بوده که می تواند به عنوان کار تحقیقی
برای درسهای مدیریت رفتار سازمانی و مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته مورد
استفاده قرار گیرد. بخشی از متن:نقش یادگیری در سازمان ها اخیرا مورد توجه زیادی قرار گرفته است. م
شوهرم فکر کرده من نوکرشم

ثبت و از سویی بازدارنده رفتار بی‌ادبانه وارد شود. برای مثال در بعضی مشاغل در قیاس با دیگر مشاغل رفتار کلامی تند و گاه بی‌ادبانه رایج است و فرد کارفرما یا کارگر بعد ازمدتی آن را شیوه گفت‌وگوی خود به ویژه با زیردستان خود می کند. بی شک همسر شما به راحتی نمی‌تواند شغل خود یا والدین خود را برای همیشه ترک کند اما اگر حداقل بداند که علت رفتار کلامی وی چیست، ممکن است در مدیریت و بهبود آن تامل بیشتری کند.

ادامه مطلب
انتخاب مبل برای رستوران : بدون تردید انتخاب مبل برای
رستوران، در فضای دکوراسیون داخلی این محیط می تواند نقش چشمگیری داشته باشد. انتخاب
مبلمان به ویژه صندلی و میز متناسب با فضای طراحی و دکوراسیون رستوران، یکی از
عناصر پر اهمیت و مهم در این زمینه به شمار می رود. 
انتخاب مبل برای رستوران
انتخاب مبل رستورانی مطابق با
استانداردهای کیفی و اصول ارگونومی می تواند برای مشتریان و کاربران آن، لذت آرامش
و نشستن در محیطی امن و آرام را فراهم سازد. استفاد
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اطلاعاتی در مورد تاتو 
ارتباطات زناشویی
تاتو چیست 
نحوه رفتار کردن با همسر
سایتی در مورد تاتو
چطور با همسرم حرف بزنم
مشکلات تاتو
نحوه حرف زدن با همسر در ارتباطات زناشویی
تتو چیست
سایتی در مورد اصول صحبت کردن صحیح با همسر
طرح های مختلف تاتو
اطلاعات نحوه صحبت مناسب با زن
شیوع خالکوبی 
اطلاعاتی در مورد
امروز برای شما عزیزان داستانی داریم با موضوع آرزوی مرد که می‌توانید در زیر بخوانید و کلی از خواندش لذت ببرید و خوشحال شوید.

یک زوج در اوایل 60 سالگی، در یک رستوران دنج رمانتیک سی و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودند.یک زن جادوگر که از آنجا می گذشت وارد رستوران شد و سر میز انها رفت و گفت: آه شما زوجی مثال زدنی هستید و درتمام این مدت به هم وفادارموندید ، برای همین هرکدام از شما میتواند آرزویی کند و من با کمک دانشی که دارم آن را بر آورده
در
این مقاله قصد داریم تا شما را با رموزی برای نجات رستوران در حال شکست
آشنا کنیم. شکست در هر شغلی ناخوشایند است و تمام صاحبان کسب و کار از
ابتدا در پی آن هستند که به این روز کشیده نشوند.اما قبل از اینکه رستوران و
فست فودی سمت ورشکستگی برود ، باید دید چه مسائلی باعث به وجود آمدن زمینه
های ورشکستگی در رستوران های می شود. با هم تک به تک دلایلی که باعث
ورشکستگی می شوند را برمیشماریم و با دوری از این مسائل قطعا رستوران و فست
فود ما سمت ورشکستگی ن
در مواجهه با حرفهای بی منطق و رفتار آدمای نادان و کم عقل،قرآن منطق قشنگی داره.
میفرماید که و "اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما"
وقتی کسی با نادانی با اونها (عبادالرحمن:بندگان خدای مهربان) حرف میزنه یا رفتار زننده ای میکنه، با بزرگواری و بی اعتنایی ازش دور میشن.
سلام در این آیه به معنی خداحافظی و ترک کردنه، البته نه با جسارت و درشتی و پرخاش، بلکه با سلامت نفس و آرامش.
پس وقتی پستت به آدم بی شعور و ناجوری خورد، انقدر خودتو زجر نده، انقد خودخوری ن
دو نحوه قرائت ذکر یونسیهنحوه قرائت معروف ذکر یونسیه اینگونه است (به جایگاه نقطه‌ویر‌گول توجه شود):«لا اله الا انت؛ سبحانکَ انّی کنت من الظالمین»اما بعضی از اساتید عرفان میفرمایند بهتر است ذکر یونسیه بدینگونه قرائت شود:«لا اله الا انتَ سبحانکْ؛ انّی کنت من الظالمین»چرا که کلمه «سبحانک» که دلالت بر تنزیه خداوند میکند، بهتر است یک نَفَس همراه با تهلیل گفته شود: «لا اله الا انتَ سبحانکْ»؛ و سپس جمله بعد که دلالت بر ظلم انسان به خویشتن میکند
این روزها جستجوی آنلاین رستوران ها در فضای مجازی و اینترنت به یک روش معمول و رایج تبدیل شده است. بنابراین یک رستوران باید در فضای مجازی و اینترنت حضور پررنگ و قوی داشته باشد. تقریبا اکثر  مردم دارای شبکه های اجتماعی هستند. با توجه به این موضوع، صرفاً  استفاده کردن از رسانه های اجتماعی به عنوان یک بستر بالقوه بازاریابی برای رستوران ها منطقی است. با این وجود، حضور آنلاین تنها به معنای ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی و یا ادغام رستوران شما با سی
سرگرمی های آمارا پرستیژ
تفریحات آماراپرستیژ شامل استخر های سرپوشیده و استخر های روباز بزرگ است به همرا سرسره های آبی مخصوص کودکان و بزرگسالان همچنین دارای پارک و فضای بازی مخصوص کودکان می باشد که این از نیاز های آن ها است و آمارا این نیاز را برطرف کرده و باعث ایجاد لحظات خوش در نوجوانان و کودکان شده است.سالن بدنسازی لوکسی نیز دارد از زمین های بازی هتل می توان زمین تنیس را نام برد.آمارا برای آرامش مهمانان خود سالن آبگرم و ماساژ را در نظر گرفت
در این
مقاله قصد داریم تا شما را با رموزی برای نجات رستوران در حال شکست آشنا
کنیم. شکست در هر شغلی ناخوشایند است و تمام صاحبان کسب و کار از ابتدا در
پی آن هستند که به این روز کشیده نشوند.اما قبل از اینکه رستوران و فست
فودی سمت ورشکستگی برود ، باید دید چه مسائلی باعث به وجود آمدن زمینه های
ورشکستگی در رستوران های می شود. با هم تک به تک دلایلی که باعث ورشکستگی
می شوند را برمیشماریم و با دوری از این مسائل قطعا رستوران و فست فود ما
سمت ورشکستگی ن
آداب غذا خوردن مردم کره جنوبی
غذا خوردن بخش مهمی از فرهنگ کره محسوب می‌شود و از آن برای شروع یک رابطه استفاده می‌کنند. هنگام غذا خوردن باید صبر کنید تا بزرگ‌تر مجلس شروع کند. معمولاً در رستوران‌ها می‌بینید که مردم با صدای بلند حرف می‌زنند که این خود نشانه شاد بودن و لذت آنها از غذاهای خوشمزه است. هورت کشیدن نودل هم خیلی عادی است و نشان می‌دهد که شما از غذای خود لذت برده و از دستپخت آشپز راضی هستید. اگر می‌خواهید پول هدیه بدهید آنرا در پاک
نرم افزار hspice یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد. بخشی از توانمندی های hspice از آنجا نتیجه می شود که در ان ا زمدل های استفاده شده است که مبنای فیزیکی دارند. از مزایای hspice می توان به همگرایی خوب، پشتیبانی از آخرین مدل های افزاره ها و اتصالات میانی و قابلیت بهینه سازی مدار اشاره کرد. نرم افزار های دیگری وجود دارند که تحت بعضی از شرایط رفتار مدار را به خوبی پیش گویی می کنند.در این پست ما قصد داریم تا نحوه نصب نسحه  2010 این

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی نو انصاف طلب تدریس خصوصی 09194260919 ممبر تلگرام studiozuhke مهدی طارمی نوشته‌هایم.... پایان نامه طراحی چهره